AWATAR…

Wędrując po blogach spostrzegłam, że większość blogowiczów ma „konkretny” nick i tajemniczy awatar. Tylko przy moich komentarzach pojawia się „gęba”.  Już dawno tak nie wyglądam, [tak wyglądałam, jak mój ślubny mnie brał 🙂  za żonę]  więc jest to zmyła. Zamieszczając komentarz będę podpisywać się  ANONIM,  albo…muszę sobie coś nowego przygruchać. Przeglądam i dopasowuję różne obrazki, które jednocześnie pasowałyby do obrazka nagłówka –  klepsydry. Mam twardy orzech do zgryzienia, bo… ciężko mi dogodzić.

A teraz podobno wyglądam tak – 🙂 cropped-basia

Rysiek

Zapytałam męża – co chciałby dostać na urodziny i imieniny [2w1, w takiej kolejności,bo najpierw się urodził, a potem nadano mu imię]??? Odpowiedział, że…ŚWIĘTY SPOKÓJ. Podobno wraz z wiekiem maleje zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na „święty spokój”.

Reklamy

19 myśli na temat “AWATAR…

 1. 🙂 nie wiem co z tymi reklamami ???? ja o dziwo widzę tu produkty, które ostatnio kupiłam w sklepie „dodomku” … ciekawe – czy wszyscy widzą to samo, czy w reklamach „dla każdego coś miłego” ..
  pędzę zobaczyć czy na moim blogu wordpressowym też reklam nasiało

  Polubienie

 2. Przez cały dzień znowu miałem tak, że nie mogłem się wpisać u Ciebie samym imieniem – ale wreszcie coś odpuściło i wreszcie mogę.
  A ja chciałem o tym reklamach, no bo to może jest tak, jak na YT, że z tych reklam możesz zarabiać? (oparte to jet o analytics)

  Polubienie

 3. Knoci mi się ten blog; znowu nie mam możliwości odpowiedzieć na każdy wpis oddzielnie tylko zbiorowo.
  Na reklamach to oni chcą zarobić; już mi oferowano 14,-zł/m-c a nie będą zamieszczać reklam. Dziady i naciągacze.

  Polubienie

 4. Klik dobry:)
  Na świecie nie ma nic za darmo. Ktoś – ludzie, plus coś – wielkie serwerownie zbudowane za miliony, obsługują Twój blog, a Ty za to nie płacisz. Trzeba więc pogodzić się z reklamami. To i tak uczciwe, bo nie płacisz za to, że Ciebie obsługują. Przecież blogownie to nie instytucje charytatywne dla blogerów. Za telewizję płacisz, a reklamy wciskają. To się nazywa naciągactwo.

  Pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

  1. Dziś to mi nie wypada podawać sposobu na święty spokój, muszę być grzeczna i na jakiś czas schować swoje różki; no może tylko ogonkiem troszkę zakręcę 🙂 😛

   Polubienie

 5. Kombinuję, [ jak koń pod górę] i nie potrafię przywrócić opcji odpowiedzi na każdy komentarz. jest gwiazda o polubieniu a nie ma możliwości odpowiedzi; to jakiś koszmar.

  Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s