Znowu wrzawa…

Pier**l się Polsko”. Proaborcyjne działaczki wściekłe na wyrok ws. Wydrzyńskiej.

Justyna Wydrzyńska, działaczka Aborcyjnego Dream Teamu, została skazana za pomocnictwo w aborcji farmakologicznej. Środowiska lewicowe nie kryją wściekłości.

We wtorek 14 marca, Sąd Okręgowy Warszawa-Praga Południe skazał Justynę Wydrzyńską, aktywistkę Aborcyjnego Dream Teamu, za pomocnictwo w aborcji.

Winna: udzielenia pomocy Annie, przez przekazanie paczkomatem mizoprostolu, art. 152 par. 2 KK. Uniewinniona za posiadanie leków z zamiarem wprowadzenia do obrotu. Osiem miesięcy ograniczenia wolności przez wykonywanie nieodpłatnej pracy przez 30h/m-c. Uzasadnienie wyroku będzie utajnione” – przekazały w mediach społecznościowych aktywistki z Aborcyjnego Dream Teamu.

Emocje i wulgarne komentarze środowisk lewicowych

Decyzja warszawskiego sądu wywołała falę komentarzy i wściekłość proaborcyjnych środowisk lewicowych. „Pie*dol się Polsko” – napisały w mediach społecznych działaczki ADT (w org. wpisie słowo „Polsko” napisane było z małej litery).

Biedna ta POLSKA. Czy na tak wulgarne słowa, obrażające własne państwo; wulgarne słowa obrażające WSZYSTKICH POLSKICH OBYWATELI można nie reagować ??? Znowu mamy do czynienia ze „świętymi krowami”???” Kara symboliczna, a wrzawa jakby otrzymała wyrok śmierci, taki sam, jak abortowane dziecko.

Według Insider, Karolina Południowa zaproponowała wprowadzenie kary śmierci za dokonanie aborcji. Według ustawy aborcja ma być traktowana tak jak zabójstwo„.

Reklama

8 myśli na temat “Znowu wrzawa…

 1. wstrząsnęły mną te pierwsze słowa i już nastawiłam się ciś odpowiedzieć, ale przeczytałam najpierw cały wpis😃Widzisz, Polacy wstrząśnięci swoją wolnością po tyle latach socjalizmu, przeszli sami siebie! Źle zrozumieli wolność słowa, która daję tym, którzy mają coś ważnego do powiedzenia i umieją mówić! To wcale nie znaczy, to co się dzieje teraz nawet na najwyższych szczeblach! Okropne, bulwersujące, ja się muszę też za nich wstydzić!Pozdrawiam.

  Polubienie

  1. Witam na moim blogu i dziękuję Ci za wypowiedź.

   O ile jestem w stanie zrozumieć niezadowolenie;
   można mieć różne zdanie; można czuć wściekłość,
   bądź bezsilność, ale czy musi to być tak szokujący sposób?
   sposób tak wulgarny i tak bardzo ziejący nienawiścią?
   Wszyscy chcieliby Polskę ” Pier**l; ale nie ma komu robić.
   Brak szacunku nawet do własnej Ojczyzny; dla bliźniego
   – dokąd nas to zaprowadzi?.

   P.S. nie potrafię na Twoim blogu się zalogować;
   a takie smakołyki tam prezentujesz, że aż ślinka cieknie;
   dla takiego łasucha jak ja, to kuszenie ponad miarę 🙂

   Polubione przez 1 osoba

   1. zgadzam się w stu procentach, może warto jest o tym częściej pisać?Właściwie to nie wiem bo politycy już to robią na Twitter , jeden bluźni i obraża własny kraj i Rząd, a drugi odpisuje i pyta, jak ten może, ale dla równowagi na drugi dzień jest dosłownie odwrotnie z udziałem tych samych piszących? 🥲Żenada !

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.